Huun

Kurumsal

Emre Alüminyum A.Ş. uzun bir gelişim sürecinden sonra 1990’dan beri yürütmekte olduğu alüminyum profil ekstrüzyonu işine HUUN markasıyla geliştiricisi ve satıcısı olduğu yenilikçi sürdürülebilir çözümler sunacağı yeni bir alan daha açıyor. Emre Alüminyum açtığı bu yeni alanda lider şirket olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor. Profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı, etkili CRM(Customer Relationship Management) politikası ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti elde eden firmamız, bu sayede müşteri portföyünü devamlı genişletmektedir. Firmamız, tecrübeli ve hızlı satış kanalları ile de müşterilerine kaliteli ürün ve iyi hizmet sunarken, bu anlayışı ve felsefeyi başta Avrupa olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yaparak tüm dünyaya göstermektedir.

Şirketimizin üst yönetimi; Şirketimizin amacını, çalışanların kültürünü, müşteri ve hak sahiplerinin beklentilerini göz önüne alarak kalite politikasını oluşturmuş ve Yönetim Kurulu onayı ile yayınlamıştır.

Kalite politikamız; Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uyma ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi taahhütlerini içermektedir. Ayrıca kalite hedeflerini oluştururken ve bu hedefleri amaca uygunluk adına gözden geçirirken kalite politikamız genel anlamda göz önüne alınır. Oluşturulan kalite politikası şirket personeline görülebilecek yerlere asılarak, eğitimler ve motivasyon toplantıları ile duyurulur.

GÖREVİMİZ (Misyon) : Misyonumuz çalışanlarımıza kişisel ve takım halinde müşterilerimize olağanüstü hizmet ve iş ahlakı sağlayabilecekleri dürüst ve ihtiyaç duyulan yardımı alabilecekleri bir iş ortamı sağlamaktır. Emre Alüminyum A.Ş. de hedefimiz alüminyum sektöründe farklılık yaratmak, varolan ve potansiyel müşterileri tarafından her zaman güvenilir ve saygı duyulan bir şirket olmaktır.

AMACIMIZ (Vizyon) : Vizyonumuz insanların hayatlarından tat almalarına yardımcı olmaktır. Bu hedefe ulaşabilmek ve değerli müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için bütçeye uygun çözümler sunuyoruz. Emre Alüminyum A.Ş. de hedefimiz alüminyum sektöründe farklılık yaratmak, varolan ve potansiyel müşterileri tarafından her zaman güvenilir ve saygı duyulan bir şirket olmaktır.
Üretim tesisimizde CAD-CAM destekli model tasarımı, CNC tezgahlarda modellere ait kalıpların üretimi, parçaların otomatik konveyorlü fırınlarda elektrostatik boyama metoduyla boyanması, üretim hatlarında parça ve profillerin montajı gibi prosesler yapılmaktadır.

Ar-Ge’ye önem veren firmamız sürekli yenilik ilkesi ile Cam sistemlerine ve gölgelendirme üzerine kreatif çözümler üretmeye devam etmektedir. Ayrıca profesyonel proje ekibimiz, mimari projeleri uygulama aşamasından önce 3D görselleştirme imkanı sunmaktadır.

Uluslararası ve ulusal standartlara göre üretim yapan firmamız müşteri odaklı kalite anlayışı ile ISO 9001 sertifikası almaya uygun görülmüştür. Ayrıca, ürünlerimizin kalitesi dünyada kabul edilen PfB (Prüfzentrum für Bauelemente) test labaratuvarlarında kontrollerden geçirilerek dünyada kullanılmaya uygun olduğu sertifikalar ile belgelenmiştir.
Emre Aluminyum A.Ş. 15.000 m2 alanda modern ve teknolojik entegre üretim tesislerinde uluslararası standartlarda ürettiği Aluminyum Profilleri, modern açılır kapanır cam sistemlerini, tavan, kış bahçesi ve tente sistemlerini yurtiçi ve yurtdışına, HUUN markası adı altında satışa sunuyor.

Emre Aluminyum A.Ş., yaygın distribütör satış kanalları ve proje çözüm odaklı yaklaşımıyla Avrupa, Afrika,Amerika,Avustralya,Asya ve Güney Amerika kıtalarında 45 ülkede faaliyet göstermektedir. Profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama birimi, etkili müşteri ilişkileri politikasıyla en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlayan Emre Alüminyum A.Ş., bu sayede müşteri portföyünü genişletiyor.
Huun